extra-img

GARANTİ DEPARLI BOĞAZ TURLARI

İşte Boğaz Keyfim'i diğerlerinden tamamen ayıran en önemli nokta; tüm yıl devam eden garanti deparlı gündüz, gece turlarımıza çok uygun fiyatlarla katılabilirsiniz.
Bu turların detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz ve aileniz için dilerseniz yurt dışından gelen misafirleriniz için rezervasyon yapabilirsiniz. Eğer misafirleriniz için rezervasyon yapmak isterseniz, turlar için otellerden toplama hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca turlarımızda Profesyonel İngilizce Rehberlik de bulunmaktadır. Talep olması durumunda Rehberimiz Türkçe servis de vermektedir.

 

GARANTİ DEPARLI GÜNDÜZ TURLARI

 • empty-img

  ST-04 Boğaz ve Haliç Turu + Pierre Loti Cafe (Yarım Gün)

  09:15-09:30am Kadir Has Üniversitesi önünden depar.
  Gemimiz Haliç'in bir bölümünü ve Boğaz'ın ikinci köprüye kadar her iki yakasını kapsayan turunu tamamlayıp başlangıç noktasına 11:30-11:45am arası geri döner. Bu noktadan tur araçlarımıza binilerek Pierre Loti tepesine çıkılır. Burada Rehberimizin vereceği infodan sonra Pierre Loti Kahvesi'nde kısa bir süre serbest zamanımız olacaktır. Daha sonra teleferik vasıtasıyla tepeden inilir ve tekrar araçlara binilerek Sultanahmet'e doğru yola çıkılır. İsteyen misafirler Mısır Çarşısı'nın önünde indirilir.
  Not: Misafirlerimiz dilerse tekne kısmından sonra Kadir Has'ta turdan ayrılabilir.

 • empty-img

  ST-08 Boğaz ve Haliç Turu + Kanlıca + KızKulesi (Yarim Gün)

  13:45-14:00 Kadir Has Üniversitesi önünden depar alır.
  İlk olarak size Haliç'in bir bölümünü gezdirdikten sonra, Boğaz'da kuzeye doğru yol alır. Boğaz'daki seyrin ilk bölümü Avrup Yakası boyunca olmaktadır ve Rehberimiz görülen tarihi yapılar hakkında bilgi verir. Kanlıca'ya vardığımızda gemimiz Avrupa yakasını terkedederek Asya tarafına geçer ve Kanlıca'da kısa bir mola verilir. Bu arada siz de meşhur "Kanlıca Yoğur"dunu deneme şansını bulup Kanlıca'da kendinizi sanki İstanbul dışına küçük bir kaçamak yapmış gibi hissedeceksiniz.
  Kanlıca'dan sonra gemimiz Asya yakasını takip ederek dönüş yolculuğuna başlar. Boğaz'ın Asya kıyısı boyunca dizilmiş inci gibi yalıların hikayelerini rehberimizden dinleme şansınız olacaktır.
  Asya yakasındaki yolculuğumuzun son durağı Kız Kulesi olacaktır. Gemimiz Kız Kulesi'ne yanaştıktan sonra, bu efsanevi adacığı gezmeye ve muhteşem manzaralı kuleye tırmanmaya vaktiniz olacaktır. Bilindiği üzere normalde Kız Kulesi'ne gidebilmek için Kabataş'tan kalkan motorlara binmek ve ekstra ücret ödemek gerekmektedir. Kız Kulesi'ndeki molamızdan sonra teknemiz Kadir Has'taki başlangıç noktasına geri döner ve turumuz sona erer.

  ST-04 ve ST-08 rezarvasyonlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Sultanahmet ve Taksim bölgelerinde otellerden toplama yapan tur araçlarımız vardır. Dilerseniz teknemize doğrudan gelebilir veya kararlaştırılan noktadan tur arabımıza binebilirsiniz.
  TEL: (212) 638 83 40 / (212) 638 83 41

GARANTİ DEPARLI GECE TURU

 • empty-img

  ST-15 Istanbul Dream Gece Turu

  19:50-20:10 arasinda gemimiz Kadir Has'tan ayrilarak Boğaz'daki seyrine başlar.
  Misafirlerimiz hoşgeldin içeceklerini yudumlarken, taze çerezlerin ve canlı müziğin tadını çıkarırlar. Kısa bir süre sonra garsonlar meze tabaklarını ve salataları masalara dağıtırlar. Misafirlerimiz taze mezelerin tadına bakarken, aşçıbaşımız mangal başında maharetini konuşturmaya başlar ve daha tabaklardaki mezeler tamamen bitmeden sıcacık köfteler ve tavuk şişler de servis edilir.
  Gece ilerledikçce gemimiz de Beykoz açıklarına varmış olur. Bu körfez Boğaz'ın en sakin sularını barındırır ve nefis ızgara balık tabakları servis edilirken profesyonel Oryantel Show'unu sergilemek üzere dansçımız sahne alır. Daha sonra bütün grup sıcak atmosfer içinde dansederek eğlencenin tadını çıkarır. Dönüş yolunda meyve servis edilir ve gece yarısına yakın turumuz başladğı noktada sonra erer.
  Tur araçlarımız misafirlerimizi otellerine bırakır ve geriye sadece unutulmaz anılar kalır.

 • ST-15 Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi geceleri vardır. Katılmak için lütfen bizimle irtibat kurunuz.
  ST-15'e dahil olan hizmetler; otellerden alma ve bırakma, limtisiz yerli içecek, yemek, canlı müzik ve oryantal showdur.
  Tel: (212) 638 83 40 / (212) 638 83 41