extra-img

BOĞAZ TURLARI

Istanbul'da yapılan tekne turları genel olarak Boğaz Turu şeklinde adlandırılmakta, ancak işin detayına girildiğinde çok önemli farklılkların ortaya çıkabileceği açıkca görülmektedir. Mesala Gündüz Boğaz Turları diye adlandırabileceğimiz grupta, 2 saatten başlayıp tam güne kadar uzayabilecek bir yelpazedeki, farklı farklı güzargahları kapsayabilecek turları bulabilirsiniz. Bu turlar tercihinize göre yemekli veya yemeksiz düzenlenebilmektedir. Kendi bünyemizde bulunan restaurantımız sayesinde kokteyl, açık büfe veya set menü şeklinde sunumda bulunmamız mümkün olmaktadır.

Bizimle bağlantıya geçmeniz halinde, oluşturmak istediğiniz grubun özelliklerine, bütçenize ve görmek istediğiniz noktalara en iyi uygun seçenekleri birlikte oluşabiliriz. On beş yıllık deneyimimizle sizin için en ideal seçenekleri sunabilme noktasında kesinlikle iddalıyız.

Teknelerimiz bölümüne göz attıysanız, kendimize ait farklı boy ve özelliklerde üç ayrı boğaz teknemizin varlığından haberdarsınızdır. Biz misafirlerimize öncelikli olarak kendi teknelerimizde hizmet vermeyi amaçlamaktayız, bunun temel sebebi misafirlerimizin talepleriyle elimizdeki imkanların en uygun noktada buluşabilmesini sağlamaktır, diğer bir deyişle eldeki imkanlarla verilen sözlerin uyummlu olmasını sağlamaktır.

İnternet üzerinden yapacağınız rezervasyonlarınızda en çok dikkat etmeniz gereken şey profesyonel olmayan web sitelerine yerleştirilmiş olan onlarca tekne resimleri arasında yitip gitmemektir. Bu tür portalların seyahat acentesi tecrübesinden yoksun olmaları size nakit ve vakit kaybı olarak dönebilir, unutmayın. Ayrıca herhangi bir anlaşmazlık durumunda seyahat acentesi olmayan bir web sitesine karşı hakkınızı arayabileceğiniz herhangi bir platform bulunmamaktadır.

GÜNDÜZ BOĞAZ TURLARINDA GÜZERGAH ALTERNATİFLERİ