extra-img

BOĞAZ GECE TURU

Boğaz gündüzleri ne kadar etkileyici ise, geceleri de bir o kadar büyüleyicidir. Işıklandırılmış tarihi yapılar, köprüler, yalılar, kısacası göreceğiniz her şey sizi bir başka aleme taşıyan kilometre taşlarıdır. Tamamen arzunuza göre donatılmış mükellef bir sofra, yakın dostlar, müziğin mest eden tınıları ve geminizin suların üzerinde uçar gibi kayması. Güvertede Boğaz'ın huzur dolu havasıyla içinize çekeceğiniz tek bir nefes bile tüm dertleri geride bırakmanızı sağlamaz mı sizce?

Dilerseniz yemekli, dilerseniz canlı müzkli ve oryantal showlu gece turlarımız için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Kutlamalarınızda, törenlerinizde unutulmaz anlar yaşamanız ve Boğaz'ı her gördüğünüzde içinize mutlulukla dolduracak anılar biriktirmeniz için, BogazKeyfim.com Gece Turları.

sorularla gece turu

 • empty-img

  Boğaz'da Gece Turları Ne Kadar Sürer?

  Eğer Gece Turunu bir kokteyl olarak yapmayı düşünüyorsanız, 2.5 saatlik bir tur programı takip edilecektir. Eğe yemekli tur düşünüyorsanız bu yaklaşık 4 saat sürecek bir tura denk gelir.
 • empty-img

  Boğaz Gece Turları Nereden Başlar?

  BogazKeyfim.com'un oraganize ettiği gece tularina, Haliç Kadir Has Universitesi önünden, Kabataş'tan, Üsküdar'dan veya Beylerbeyinden katılabilirsiniz.
 • empty-img

  Gece Turlarında Yemek Seçenekleri Nelerdir?

  Teknelerimizde yemek seçeneklerimiz son derece geniş bir yelpazededir ve tamamen sizin isteğinize göre şekillendirilebilir. Örnek mönülerimiz...
 • empty-img

  Gece Turları Ek Hizmetlerimiz

  Seyahat Acentemiz dilerseniz araçlarla belli noktalardan transfer hizmetleri sunabilir. Teknede Oryantel ve/veya Canlı Müzik, Fasıl, Folklör hizmetleri de alabilirsiniz.
 • empty-img

  Düğün, Nişan veya Doğumgünü Süslemeleri

  Tören organizasyonlarınızda önceden gemilerimize gelerek kendi dilediğiniz süslemeyi yapmanız mümkündür.
 • empty-img

  Küçük Bir Grup için Tekne Tutmak Çok Pahalı Geliyor

  Eğer grubunuz için bütün tekneyi kapatmak çok masraflı gözüküyorsa, düzenli turlarımız bölümündeki gece turlarımıza bir göz atın, eminiz ki çok hoşunuza gidecek.