extra-img

BOĞAZ'DA ŞİRKET TOPLANTISI

Söz konusu olan prestijse hiçbir şey Boğaz'da yenen bir sabah kahvaltısının ya da günbatımına karşı yudumlanan bir kokteylin veya paylaşılan leziz bir akşam yemeğinin yerini tutmayacaktır. Çözüm ortaklarınıızın, bayilerinizin, satış kanallarınızın, çalışanlarınızın gözündeki değeriniz doğrudan onlara sunduğunuz imajla orantılıdır. Biz bu imajı en yüksek değerde aktarabileceğiniz enstrumanları size sunabiliriz. Bizi arayın, yaratıcı fikirlerinizi birlikte hayata geçirelim!

BOGAZKEYFIM.COM KURUMSAL HIZMETLERI

 • empty-img

  Şimdi Onlara Moral Verme Zamanı !

  Satış hedefleri, yetiştirilmeye çalışılan raporlar, müşteri ilişkileri, bütçe çalışmaları, rakip baskıları, piyasa etkileri, vs. vs.
  Sizce de ekibiniz kısa bir süre için de olsa tüm bu baskıları geride bırakıp sadece aynı takımda olmanın tadını çıkarmayı haketmedi mi?
 • empty-img

  Hem Ziyaret, Hem Ticaret ?

  Yapılan araştırmalar, Bayii Toplantılarının sadece firma imajı gibi subjektif konularda değil, satış rakamları gibi objektif konularda da pozitif etkisinin olduğunu ortaya koymuştur.
 • empty-img

  Sizin Konuğunuz, Bizim Konuğumuzdur

  İşler büyüyor, iç piyasa size dar geliyorsa, dış piyasalara açılmanın zamanı gelmişse, yabancı misafirlerinizi ağarlamanın ve etkilemenin en mükemmel yolu Boğaz'da yapılacak büyüleyici bir seyirdir.
 • empty-img

  Kurumsal Kimliğinizi Ortaya Koyun

  Kurumsal Kimlikler içleri boş birer kavramdan ibarettir, ta ki siz ona bir anlam yükleyip, o anlama uygun davranışlarda bulunana kadar. Kurumsal toplantılar, kimliğin oluşması ve oturmasında en etkili yöntemdir. Bu konuda tek sınırınız sizin hayal gücünüz.
 • empty-img

  Satışların Dizginlerini Serbest Bırakın

  Eğer satış ağınızın morali yerindeyse, arkasındaki desteğe güvenerek sahaya çıkıyorsa ve büyük bir takımın parçası olduğuna inanarak faaliyet gösteriyorsa, kanatlanmanıza hiçbir mani kalmamış demektir.