extra-img

gÜNDÜZ BOĞAZ TURLARIMIZ

Gündüz turlarımızda güzergah, teknik olarak teknede geçirmek istediğiniz süreye uygun olarak belirlenmektedir. Mesela 2 saatlik bir tur yapmak istediğinizde Karadeniz'e kadar çıkmanız mümkün olmayacaktır, veya 3 saatlik bir Adalar turu yapmanız mümkün olmayacaktır. Aşağıda tur süresine uygun güzergah seçeneklerini görebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin.

GÜNDÜZ TURLARI GÜZERGAH SEÇENEKLERİ

 • Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

  Turlarımızın depar noktası olarak bir kaç seçeneğimiz mevcuttur. Dilerseniz doğrudan teknelerimiz bağlama noktası olan Haliç'te Kadir Has Üniversitesi önünden katılmanız mümkündür. Diğer bir katılım noktası da Kabataş'dır, ayrıca karşı tarafdan Beylerbeyi veya Üsküdar'da birer katılım noktasıdır.
  Turlarımızın depar noktası olarak bir kaç seçeneğimiz mevcuttur. Dilerseniz doğrudan teknelerimiz bağlama noktası olan Haliç'te Kadir Has Üniversitesi önünden katılmanız mümkündür. Diğer bir katılım noktası da Kabataş'dır, ayrıca karşı tarafdan Beylerbeyi veya Üsküdar'da birer katılım noktasıdır.
 • Grubun tamamı tek bir katılım noktasına gelebileceği gibi, farklı katılım noktalarından da toplama yapılabilir.
 • İki Saatlik Klasik Tur
  Eğer Boğaz'daki en önemli görülecek yerler diye bir liste yapmak istesek, listenin %70'i kuzeye doğru ikinci köprüye kadar sıralandığını söylesek yanlış yapmış olmayız. İşte bu yüzden 2 saatlik gündüz turlarımız bir klasik olmuştur; en çabuk, en hesaplı şekilde Boğaz'ın en önemli noktalarını görmek isteyenler için harika bir seçenektir. Eğer başlangıç noktası olarak Kadir Has Üniversitesi önünü seçecek olursanız, eski şaşalı günlerine kavuşmaya başlamış olan Haliç'in de önemli bir bölümünü görme imkanı bulabilirsiniz.
  İki Saatlik turumuz sizi Avrupa Yakası'nı takip ederek İkinci Köprü'ye kadar götürecek, oradan da Asya Yakası'nı takip ederek başladığınız noktaya geri dönme imkanı verecektir.
 • Üç Saatlik Gündüz Turu
  Üç saatlik bir tur rezervasyonu yapmanız durumunda Boğaz'da ikinci köprünün ötelerine İstinye'ye kadar uzanma şansı bulacaksınız. İkinci Köprü'yü geçtikten sonra Boğaz'ın havasının nasıl değişmeye başladığına hayretle şahid olup, yoğun yerleşimin ve tarihi binaların yerini yavaşça doğal dokuya bırakmaya başladığını görüp, Boğaz'ın eski günlerini yad etme imkanı bulacaksınız.
 • Dört Saatlik Gündüz Turu
  Dört saatlik bir turda Boğaz tüm güzelliklerini önünüze serecektir. Kuzeyde Anadolu Kavağına kadar çıkarak Boğaz'ın en mahrem hallerini yaşama şansına sahip olacaksınız. Kısacık bir zamanda, trafiğe takılmadan, zaman kaybetmeden, sıkılmadan şehir dışına bir kaçamak yapmış gibi hissedeceksiniz.
 • Dört Saatten Daha Uzun Gündüz Turları
  Dört saatten daha uzun bir tur söz konusu olduğunda olanaklar sadece sizin hayal gücünüzle sınırlı kalmaktaıdr. Dilerseniz Karadeniz'e kadar uzanan bir yüzme turu düzenlersiniz, dilerseniz Heybeli, Kınalı, Büyükada'yı kapsayan bir adalar turu yaparsınız. Dilediğiniz bir mönüyü teknemizde alabileceğiniz gibi, yemeğinizi adalarda veya Anadolu Kavağında veya uygun olabilecek bir başka yerde yiyebilirsiniz. Lütfen detaylar için bizimle irtibat kurun.