extra-img

29 Ekim - Yemekli ve Programlı Boğaz Turu
Özel bir gün! Bu gün Cumhuriyet Bayramı,
29 Ekim coşkusunu hep beraber kutlamaya hazır olun! Bu anlamlı ve özel günde iki yakayı bir araya getiren Boğaz'da göz alıcı havai fişek gösterileriyle unutulmaz bir akşam geçireceksiniz! (Havai Fişek gösterileri İstanbul Büyük Şehir Belediyesi'nin tasarrufundadır. Senkron Turizm bu gösteri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez.)
Boğaz her zaman güzel ve gösterişli. Ama 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 'nda Boğaz'ın ortasında muhteşem havai fişek ve lazer ışık gösterileri eşliğinde tekne partisi girişi, dansöz , Anadolu Folk Show ve Açık Büfe yemek+Barbekü Limitli 2 adet alkolsüz yada 2 adet yerli alkollü içecek 189 TL yerine sadece 59 TL olunca tadından yenmeyecek nefis bir geceye dönüşür.
  Bayraklarınızı ve fotoğraf makinala-rınızı yanınıza alın. Bu anlamlı günü özelleştirin.
Senkron Turizm'e ait SENFONİ ilie Boğaz'da hep birlikteyiz.
Dj eşliğinde hareketli parçalarla Cumhuriyet Partisi'nde eğlenceniz doruğa çıkacak. Bayraklarınızı ve fotoğraf makinalarınızı yanınıza alın.Bu anlamlı günü özelleştirin. Unutamayacağınız, eğlence , coşku ve gurur dolu bir akşam yaşayacaksınız.
   
DETAYLAR
Tekneler saat 20.00'de Unkapanı Köprüsü yanı (Kadir Has Üniversitesi önü) ve 20.30da Kabataş'tan hareket edecektir.
Ciddi bir talep olması ve sınırlı sayıda yolcu alabilecek olmamız hasebiyle önceden rezervasyonunuzu kesinleştirmeniz gerekmektedir.
Rezervasyonu Nasıl Kesinleştirebilirsiniz ?

1) Kredi Kart ile Ödeme Yaparak
Bunun için aşağıdaki link üzerinden ulaşacağınız ödeme sayfamızdan kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirmeniz durumunda rezervasyonunuz derhal yapılıp tarafınıza konfirme mesajı ve rezervasyon kodunuz yollanacaktır.
2) Banka Havalesi ile Ödeme Yaparak
Bunun için ödemenizi banka hesabınıza yollamanız gerekmektedir. Ödeme dekontunuzu email veya fax ile tarafımıza ulaştırdığınız anda rezervasyonunuz yapılıp tarafınıza konfirme mesajı ve rezervasyon kodunuz yollanacaktır.

Daha önce de belirttiğimiz gibi sınırlı sayıda yerimiz mevcuttur. Yerimizin kalmaması durumunda bu sayfada rezervasyonun kapandığı derhal duyurulacaktır.
Bu teklif sadece 29 Ekim 2012 tarihinde geçerlidir.